close
Worimex Co. Kombi Yedel Parça | Kombi Parça

“Üreticiden son tüketiciye kadar profesyonel satış ağı, uygun maliyetli kaliteli ürünler!”Worimex co olarak 10 seneyi aşkın tecrübemiz ile değişen talepler ve gelişen sektörel faaliyetlerin sürdürülmesi adına yeni projeleri hayata geçiriyoruz. Kombi, ısıtma ve pişirme sektörüne attığımız ilk adımdan bugüne dek hedeflerimizi hızla geliştiriyoruz.

Süreklilik kavramının önemine inanıyoruz!
Değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizin yanı sıra doğaya, ülke ekonomisine, sektöre ve tüm dünyaya katkı sağlamak adına süreklilik ve şeffaflık kavramları ile yolumuza hızla devam ediyoruz!

Sizin için düşünüyor, üretiyor, depoluyoruz!
Dünyanın farklı noktalarından edindiğimiz bilgi ve deneyim ile bir üründen en yüksek verimi almak ve geliştirmek öncelikli hedefimiz! Worimex co ekibi olarak farklı satış teknikleri, üretim stratejileri, işletme ve planlama dahil yenilikleri keşfederek, hayata geçiriyoruz.

Küresel Gücümüz ile Büyüyoruz!
80’in üzerinde sektör lideri müşteri ve sahip olduğumuz güçlü portföyümüzün yanı sıra 14 ülkeye ihracat gerçekleştirerek, küresel işbirlikleri ile global ağ kurduk. Almanya, Avusturya, Çin, İtalya’da artan tanınırlığımız ve işbirliklerimiz ile sürekli büyüyoruz!

Önemsiz görülenin değerini ortaya çıkarıyoruz!
Müşterilerimiz için kontrollü stok yönetim stratejilerimiz ile hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Değişen alışkanlıklarınızın farkındayız!
Biliyoruz, beklentileriniz, gündelik alışkanlıklarınız, talepleriniz sürekli değişiyor. Çözüm ortağınız olarak distribütörü olduğumuz firmalara ve müşterilerimize kısacası ürünlerimizden fayda sağlayacak herkesin yaşamına kolaylık sağlamak için ara vermeden çalışıyor ve projelerimizi hayata geçiriyoruz!

Neden Worimex Co.?Worimex co neden sektör lideri diye düşünebilirsiniz. Kısa sürede yakaladığımız başarıyı uzun vadeli katkıya dönüştürmek öncelikli hedefimiz! Kombi yedek parça, ısıtma ve pişirme sektöründe geliştirdiğimiz yenilikçi anlayış ile sahip olacağınız avantajları kısaca inceleyin. Bize ulaşarak hizmetlerimiz ve sahip olacağınız avantajları öğrenebilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

1. Markanız Değerlensin!
Profesyonel ekibimiz genç ve dinamik silueti ile sektörel gelişimi hedefliyor. Uzman satış ekibimiz ve depo stok yönetim kabiliyetimiz ile markanız ve sizin için çözümler üretiyoruz!

2. Daha Uygun Maliyet, Daha Kaliteli Hizmet!
Üreticilerden son tüketicilere kadar uzanan bir yolculuk planına sahibiz. Sahip olduğumuz satış ağı ile daha uygun maliyetler ve kaliteli hizmet anlayışı hedefliyor, uluslararası standartların üzerine çıkarak, yenilik arayışlarımızı her an sürdürüyoruz.

3. Fikirlerimiz Sizleri Etkileyecek!
Genç ve dinamik ekibimiz ile sahada tanınırlığımız her geçen gün artıyor ve bünyemiz altındaki markalara değer sağlıyor. Sahip olduğumuz markalar ve işbirlikleri için fikirlerimiz ve projelerimiz var. Değişime ayak uyduruyor ve şeffaflığın önemine inanıyoruz!

4. Doğa Dostu Çözümler!
Sektörde sahip olduğumuz gücü çıkış noktamızda saklıyoruz. Worimex co çatısı altında değişen alışkanlıkların ve küresel dengelerin farkındayız. Yaşayan tüm canlıların sağlığını misyonumuz olarak belirledik. Doğa dostu ürünlerimiz ile yalnızca milli ve yerli olana değil, dünyada dönüşüme öncü olacak adımlara yatırım sağlıyoruz.

5. Kombiniz Hurda Olmasın!
2018 yılında Worimex co olarak hayata geçirdiğimiz markamızın ana çıkış noktası kombilerin tamir edilmesi ve hurda olmasını engellemek! Daha az maliyet ile hızlı çözümler için yenilikçi adımlar atıyoruz. Sizde doğaya, ekonomiye, tüm canlılara verdiğimiz önemi fark edin ve dönüşüme ortak olun!

Bireysel tüketicilerin dahi ithalat ve ihracat yapabildiği günümüzde, teknolojinin önemi ve gereğini çok iyi biliyoruz. Bu farkındalıkla modern bir dış ticaret kültürü oluşturmak için doğru ticari partnerleri, doğru hedef kitle ve ürün gruplarıyla karşılaştırma amacındayız.

Sadece Türkiye’de değil, dünya çapında da “gideceği yeri bilmeyen” işletmelere doğru konumlardaki partnerlerini bulma konusunda dış ticaret danışmanlığı yapmak

Operasyonlar süreçler ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamak

Modern dünyada küresel düşünerek müşterilerin iş alanlarını arttırmak

Geleneksel ticareti temel alarak teknolojiyle harmanlayan yerli ve milli bir dış ticaret kültürü oluşturmak

Ticari girişimleri doğru hedef kitleye ulaştırmak için ithalat ve ihracat danışmanlığına yeni bir boyut getirmek

Müşteri memnuniyetini maksimumda tutarak, “sektördeki doğru ticari partnerleri oluşturma” mottosuyla harekete geçmek

Rakiplerimizdeki eksiklikleri tamamlayacak düzeyde bir dış ticaret danışmanlığı gerçekleştirmek ve dış ticaret yetkinliğini sürekli geliştirmektir.

Bültenimize Abone Ol.

Eposta adresinizi yazarak bültenlerimizi takip edebilirsiniz.

Copyright © 2017 - 2022 Worimex Co, Tüm Hakları Saklıdır.