close
Worimex Co. Kombi Yedek Parça Mini Duca Serisi İle Tanışın!

Mini Duca Serisi İle Tanışın!

ENERJİ VERİMLİ DUCA SİRKÜLASYON POMPALARININ YENİ SERİSİ ‘’MİNİ DUCA’’

 

Sirkülasyon pompaları sirkülatörler ısıtma, iklimlendirme ve sıcak su kullanım sistemlerinde su sirkülasyonu için kullanılan ve elektrikle çalışan pompalardır.

Kaliteden taviz vermeme ve mümkün olan enerjiyi en verimli şekilde sistemleştirme taahhüdümüzün bir parçası olan Duca sirkülasyon sistemleri, tüm yeni kazan kurulumlarında ve kazan değiştirmelerinde kullanmak üzere Duca sirkülasyon pompalarının da satışını gerçekleştirmekte ve dünya pazarında hızla yükselmektedir.

Temel olarak, enerji tasarruflu sirkülasyon pompaları akıllı hız kontrolü sunar. Hız kontrollü pompalar, dış sıcaklık, güneş ışığı seviyesi, genel aktivite ve diğer ısıtma kaynakları nedeniyle, çıkışlarını otomatik olarak değişen talebe göre ayarlar. Daha verimli bir sirkülasyon motor pompasına sahip olmanın yararı, doğrudan maliyet tasarruflarıyla ilgili olan önemli enerji tasarruflarıdır.

 

SİRKÜLASYON POMPALARI İÇİN YENİ SERİMİZ ‘MİNİ DUCA’ İLE TANIŞIN!

Mini Duca kombi yedek parça sektörü için özel olarak tasarlanmıştır. Plastik olmayan gövde ile ortaklarımıza düşük maliyet sunuyoruz. Mini Duca sirkülasyon pompası, flanş bağlantılı, elektronik olarak değiştirilmiş motor ve otomatik performans adaptasyonuna sahip sızdırmaz bir sirkülasyon pompasıdır.

 

 Mini Duca Ürün Özellikleri / Ürün Avantajları:

1) A sınıfı enerji verimliliği

2) Sabit devirli sirkülasyon pompalarına kıyasla % 80'e kadar güç tasarrufu

3) ECM ( Elektronik olarak değiştirilmiş motor) teknolojisi sayesinde maksimum verimlilik

4) Geleneksel sirkülasyon pompalarına göre 3 kat daha yüksek başlangıç

5) Yaylı klipslerle hızlı elektrik bağlantısı

6) Kireç birikmesine karşı dayanıklılık

7) Sızdırma yapmayan yapı

8) Plastik olmayan gövde ile düşük maliyet

 

Wilo ve Grundfos Uyumlu Mini Duca Sirkülasyon Pompaları

Wilo ve Grundfos uyumlu sirkülasyon pompaları üreten Duca, yeni serisi Mini Duca ile Wilo ve Grundfos uyumlu sürkülasyon pompalarını satışa sundu. Plastik gövde olmayan hali ile daha düşük maliyet sunan Mini Duca, Duca kalitesi ve ürün çeşitliliğini  sürdürmeye devam ediyor.

 

    

Bültenimize Abone Ol.

Eposta adresinizi yazarak bültenlerimizi takip edebilirsiniz.

Copyright © 2017 - 2022 Worimex Co, Tüm Hakları Saklıdır.