close
Worimex Co. Kombi Yedek Parça Kombi Bakımı ve Kombi Parça Bakımı

Kombi Bakımı ve Kombi Parça Bakımı

Sonbaharın gelip havaların yavaş yavaş soğumasıyla beraber ısınma sorunumuz da hayatımızda baş göstermeye başladı. Isınma deyince de hepimizin aklına tek bir alet geliyor. Kombiler.

 

Kombiyi bir kez daha tanımlamak gerekirse, doğal gaz kullanımını ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş ev veya işyeri gibi küçük ölçekli kapalı alanlara uygun ısıtma cihazlarıdır. Farklı türleri olsa da neredeyse hepimizin evinde kombi vardır.

 

Evlerimizde kullandığımız kombiler genel olarak uzun aralıklarla çalışıp sonrasında ise uzun süreler kapalı şekilde kaldığı için dönem dönem arızalanabilir. Birden çok sebepten dolayı arızalar baş gösterse de bakımının zamanında yapılmaması, çok uzun süre kullanım durumunda olması, kombi parçalarının hasar görmesi, kombiyi etkileyen dış faktörlerin yanı sıra kurulum ya da kullanıcı hatalar da buna sebep olabilmektedir. Fakat bu sorunları engellemenin basit bir yolu var: Kombi parça Bakımı

 

Genelde kullanıcıların akıllarına takılan sorulardan bir tanesi de “Kombimiz bozulmasın istiyorsak kombiye ne kadar süre arayla bakım yapmamız gerekir?” Kombinizin sağlıklı, herhangi bir hata vermeden çalışması için düzenli kombi parça bakımı yaptırmak çok önemlidir. Eğer kombinizin daha uzun ömürlü olmasını ve daha verimli çalışmasını istiyorsanız düzenli olarak her sene en az bir kez kombi parça bakımınızı yaptırmanız gerekir. “Eğer yaptırmazsak ne olur?” derseniz, kombinizin içinde zamanla biriken kirli su, kombi parçalarının tıkanmasına ve hatta daha da ilerlerse deformasyona uğramasına sebep olabilir. Bu da kombinizde geri dönülmez hasarlara sebep olabilir.

 

Kombilerde karşılaştığımız bir diğer büyük problem ise kombi içinde bir parçanın bozulması. Genelde bozulan parçaların direkt olarak değiştirilemeyeceği, parça değişimi için büyük bir ücret ödenmesi gerektiği düşüncesidir.

 

Biz Worimex olarak, kombilerde bozulan ya da ihtiyaç olan kombi yedek parçaları olabilecek en küçük parçasına kadar üretiyor, kombi içindeki sorunlara direkt olarak çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Sadece bozulan kombi parçasının değiştirilmesine olanak tanıyor, zararınızı en aza indiriyoruz.

 

Siz de direkt olarak çözüm odaklı ürünlerimize göz atmak isterseniz, www.worimex.com’u ziyaret edebilirsiniz.

 

       

Bültenimize Abone Ol.

Eposta adresinizi yazarak bültenlerimizi takip edebilirsiniz.

Copyright © 2017 - 2022 Worimex Co, Tüm Hakları Saklıdır.