close
Worimex Co. Kombi Yedek Parça Kaliteden Taviz Vermeden Isının!

Kaliteden Taviz Vermeden Isının!

DUCA SİRKÜLASYON POMPASI İLE KALİTEDEN TAVİZ VERMEDEN ISININ

Sirkülatörler ısıtma, iklimlendirme ve sıcak su kullanım sistemlerinde su sirkülasyonu için kullanılan ve elektrikle çalışan pompalardır.

Kaliteden taviz vermeme ve mümkün olan enerjiyi en verimli şekilde sistemleştirme taahhüdümüzün bir parçası olan Duca sirkülasyon sistemleri, tüm yeni kazan kurulumlarında ve kazan değiştirmelerinde kullanmak üzere Duca sirkülasyon pompalarının da satışını gerçekleştirmekte ve dünya pazarında hızla yükselmektedir.

Temel olarak, enerji tasarruflu sirkülasyon pompaları akıllı hız kontrolü sunar. Hız kontrollü pompalar, dış sıcaklık, güneş ışığı seviyesi, genel aktivite ve diğer ısıtma kaynakları nedeniyle, çıkışlarını otomatik olarak değişen talebe göre ayarlar. Daha verimli bir sirkülasyon motor pompasına sahip olmanın yararı, doğrudan maliyet tasarruflarıyla ilgili olan önemli enerji tasarruflarıdır.

Aslında..

Bir sirkülasyon pompasının değiştirilmesi, bozulan bir buzdolabının değiştirilmesi kadar hayat kurtaran bir durumdur. Yapılan araştırmalara göre son 5 yılda sirkülatörler enerji tüketimi bakımından %80’e kadar daha verimli hale gelmiştir. Daha enerji verimli bir pompa, herhangi bir inşaat işi olmadan bir evin enerji profilini ciddi manada değiştirebilmektedir. Görülen o ki enerji verimliliği konusu, ev alıcıları için giderek daha önemli bir satış noktası haline gelecektir.

Enerji tasarruflu pompalar ayrıca gürültülü boruların ortadan kaldırılmasına da yardımcı olmaktadırlar.

Duca sirkülasyon pompası, flanş bağlantılı, elektronik olarak değiştirilmiş motor ve otomatik performans adaptasyonuna sahip sızdırmaz bir sirkülasyon pompasıdır.

 

 

Duca Ürün Özellikleri / Ürün Avantajları

1) A sınıfı enerji verimliliği

2) Sabit devirli sirkülasyon pompalarına kıyasla % 80'e kadar güç tasarrufu

3) ECM ( Elektronik olarak değiştirilmiş motor) teknolojisi sayesinde maksimum verimlilik

4) Geleneksel sirkülasyon pompalarına göre 3 kat daha yüksek başlangıç

5) Yaylı klipslerle hızlı elektrik bağlantısı

6) Kireç birikmesine karşı dayanıklılık

7) Sızdırma yapmayan yapı

Yukarıda ki avantajlar ve daha fazlalarıyla Wilo sirkülasyon pompasının sağladığı enerji tasarrufu, aylar içerisinde pompanın maliyetini öder konuma gelecektir.

 

Enerji Verimliliğine Giden Yolda Öncü Markalardan Birisi: DUCA

Enerji etiketi, bizlerin bilinçli seçimler yapmasını sağlar ve etiketi taşıyan ürün yelpazesi gittikçe büyümektedir. En basit ifadeyle sirkülatörler, ısıtma, klima ve sıcak su kullanım sistemlerinde sirkülasyon suyu için kullanılan elektrikle çalışan pompalardır. Duca A sınıfı etiketli sirkülasyon pompasını seçin ve elektrik faturanızdan en az  %10’a kadar fayda sağlayın. Tasarruf sadece parasal değildir - enerji verimliliği çevreye fayda sağlayarak, hepimizin içinde yaşadığımız dünyada fark yaratır.

En iyi Enerji Tasarruflu Sirkülatör unvanına sahip olduğunu belirtmekte fayda vardır. Duca sirkülasyon pompası, konforunuzu korurken evin değişkenlik talebine de uyum sağlar. Bu şekilde önemli miktarda elektrik tasarrufu sağlar ve böylece eşit miktarda CO₂ emisyonunu azaltır. Enerji verimliliği için A sınıfı bir  sirkülasyon pompası, son derece güvenilir ve çevreye karşı sorumlu bir seçim olacaktır.

Duca marka sirkülatör pompaları hakkında daha fazla bilgi almak ve eviniz için değerli bir yatırıma ortak olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

    

Bültenimize Abone Ol.

Eposta adresinizi yazarak bültenlerimizi takip edebilirsiniz.

Copyright © 2017 - 2022 Worimex Co, Tüm Hakları Saklıdır.