close
Worimex Co. Kombi Yedek Parça İthalat ve İhracat Sektöründe %100 Türk Yatırım: Worimex Co.

İthalat ve İhracat Sektöründe %100 Türk Yatırım: Worimex Co.

İTHALAT İHRACAT SEKTÖRÜNDE %100 TÜRK YATIRIMI: WORİMEX CO.

Bugün ithalat ve ihracat ticareti dünyadaki hemen hemen her insanı etkilemektedir. İthalat ve ihracat, her ülkenin en bol kaynaklarını en iyi şekilde kullanmasını sağlar. Bir ülke, kömür gibi ham maddeler, pamuk gibi yarı mamul ürünler veya bilgisayar gibi mamul ürünler ihraç ederek, başka bir ülkenin ithal sistemi üzerinden para kazanır. İthalat-ihracat ticareti, yabancı ülkelerdeki ofislerin veya tesislerin inşasını, yurt dışına teknik veya diğer uzmanların gönderilmesini ve bir ürünün uluslararası pazarda dağıtımının genişletilmesini içerir.

Yerli üreticilerin şaşırtıcı derecede küçük bir yüzdesi mallarını ihraç ediyor. Bu durumu tersine çevirip küresel bir sahnede büyümeyi düşünüyorsanız, Worimex ithalat ve ihracat danışmanlığı ile profesyonel destek alabilirsiniz. Gelişim ve büyüme desteğiyle yurt içi  ve yurt dışında yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

İthalat ihracat sektöründe dünyanın birçok farklı yerinden müşterilerle en kaliteli hizmeti bir araya getiren Worimex, 8 yıllık tecrübesi ile sektöre özgü ve özel bir ticaret ortaklığı sunmaktadır. Deneyimli kadrosu ile profesyonel veya kişisel projeleriniz için doğru ticareti yapmanıza ve yönünüzü bulmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Worimex İthalat İhracat Danışmanlığı bünyesinde  herhangi bir üretici ile temasa geçmeden önce ilk adım olarak bazı temel pazar araştırmaları yapmaktadır:

-İç pazarda talep gören ürünler hangileridir?

-Bu ürünler hedef ülkelerdeki satıcılar ile uyuşuyor mu?

-Uyuşmuyorsa, ürünler mevcut olsaydı bu ürünler için büyük talep görecek durumlar veya pazarlar var mı?

-Bu ürünleri kim üretiyor?

-Her bir ürünün ve rakip ürünlerin veya markaların yurt içinde ve hedeflediğiniz ülkelerde satış fiyatı nedir?

- Marka kimliğine sahip ürünleri ithal etmekle daha mı ilgileniyorsunuz yoksa düşük fiyat ve yüksek hacimli ürünleri mi?

Bu ve benzeri sorulara uzman kadrosu ile yanıt arayıp, üretim sektöründe faal olan şirketiniz için yepyeni fırsatları sizinle buluşturmayı hedeflemektedir.

3. yılını kutlayan Worimex, yeni pazarlarda yeni ürünlerle bulunacağını duyurarak, ithalat ihracat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi ve küresel ölçekte müşterilerinin iş hacmini arttırmayı hedeflemektedir.

 

    

Bültenimize Abone Ol.

Eposta adresinizi yazarak bültenlerimizi takip edebilirsiniz.

Copyright © 2017 - 2022 Worimex Co, Tüm Hakları Saklıdır.