close
Worimex Co. Kombi Yedek Parça DUCA ISK-Sodex İstanbul’da!

DUCA ISK-Sodex İstanbul’da!

DUCA ISK-SODEX ISTANBUL Fuarına katıldı. DUCA’nın genç ve dinamik ekibi, sektörde birçok ülkeyle temas ettiğini belirtti. 

Bu yıl 02-05 Ekim 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenenISK-SODEX ISTANBUL Fuarı’na DUCA da katılım sağladı. 44 ülkeden 1108 katılımcının bulunduğu fuarda, dünyanın önde gelen ısıtma, soğutma, klima ve havalandırma firmaları bir araya geldi. Yeni markaların ve ürünlerin tanıtımın gerçekleştirildiği fuarda DUCA ürünlerinin bulunduğustant büyük ilgi gördü. 

Ziyaretçi sayısı 85 bini ulan fuarda markalara olan ilgi oldukça büyüktü. 106 ülkeden gelen sektörel ilgililerle gerçekleştirdiğimiz görüşmelerde şimdiden birçok sipariş aldık ve 2020 hedeflerimize bir adım daha yaklaşmanın haklı gururunu yaşadık. Dış Ticaret Müdürümüz Anılcan Duran fuarla ilgili bir değerlendirme yaptı. 

“DUCA’YA GÜVENMEKTE HAKLIYIZ”

Worimex Co. ekibi, fuar sonrası yaptığımız görüşmede “çok yeni bir markayız, sektörde yeni olmamıza rağmen şimdiden 11 ülkeden sipariş aldık.  ISK-SODEX ISTANBUL bizim için çok önemliydi. İtalya, Irak, Mısır, Fas, Azerbaycan, İran, Almanya, Rusya ve daha birçok ülkeden potansiyel alıcı şirketlerle etkileşim sağladık. İlk siparişimizi bu hafta gönderdik. Karar verme yetkisi olan ziyaretlerle buluşulması açısından bu tür fuarlara katılımımızı sürdüreceğiz” dedi. 

Kombi sirkülasyon pompalarının önde gelen markalarına muadil olacak DUCA ürünlerimize ulaşmak için, online kataloglarımızıa talepte bulunabilirsiniz.

Bültenimize Abone Ol.

Eposta adresinizi yazarak bültenlerimizi takip edebilirsiniz.

Copyright © 2017 - 2022 Worimex Co, Tüm Hakları Saklıdır.